Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

27 listopada odbyło się spotkanie networkingowe dla branży nieruchomości Real Estate Talks w Warszawie

Real Estate Talks to bezpłatne spotkania inspiracyjne dla branży nieruchomości
i budownictwa oraz branż z nimi związanych. Każde ze spotkań składa się
z jednego ciekawego bloku tematycznego oraz biznes miksera i bankietu.


Innovation Women już po raz kolejny objęło patronatem  medialnym wydarzenie poświęcone branży nieruchomości,  organizowane przez Top Woman in Real Estate.  Spotkanie odbyło się 27 listopada w Warszawie, w Business Garden należącym do Vastint Poland, o godz. 16.30 i było pierwszym spotkaniem z cyklu Real Estate Talks. Było także okazją do poinformowania o zasadach i etapach kolejnej edycji konkursu Top Woman in Real Estate.
Na spotkaniu pojawiły się laureatki poprzedniej edycji Top Woman in Real Estate Danuta Dzierżak – Axi Immo, Agnieszka Kalinowska-Sołtys – Apa Wojciechowski Sp.
z o.o. Architekci oraz Monika Dębska-Pastakia – Knight Frank.
Real Estate Talks było okazją do zainspirowania się i wzięcia udziału w warsztatach umiejętności networkingowych oraz w moderowanym biznes mikserze, prowadzonym przez praktyka i trenera networkingu Artura Sójkę.
Temat spotkania brzmiał dość kontrowersyjnie „Ludzie nie są ważni …”, ale przekaz dotyczył tego jak skorzystać z największego naszego potencjału, który najczęściej nie jest przez nas ani doceniany, ani nawet zauważany, czyli z potencjału sieci kontaktów. Finalnie okazało się, że ludzie nie są ważni, gdyż są NAJWAŻNIEJSI! To dzięki rekomendacjom, poleceniom i dobrym relacjom rozwijamy nasz biznes.
Na spotkanie przybyło blisko 100 osób, a wejściówki rozeszły się w 2 dni po ogłoszeniu daty spotkania.
Kolejne wydarzenia Real Estate Talks odbędą się we wszystkich największych miastach w Polsce w następujących miejscach i terminach:
• I połowa lutego 2019 – Kraków
• II połowa lutego 2019 – Wrocław
• marzec 2019 – Poznań
• kwiecień 2019 – Łódź
• czerwiec 2019 – Warszawa – spotkanie z laureatkami Top Woman 2019
• I połowa września 2019- Gdańsk
• koniec listopada 2019 – Warszawa

Wieczór był okazją do przekazania informacji o kolejnej edycji i kategoriach konkursu Top Woman in Real Estate. Możliwość przesyłania zgłoszeń zostanie uruchomiona 15 stycznia 2019 i potrwa do końca lutego. W edycji 2019 dodane zostanie kilka nowych kategorii w tym: PR & Marketing, Consulting & Law, Asset & Property Management, Banking & Finance, Engineering oraz Best Team dla zespołów zarządzanych przez panie, w których składzie jest co najmniej 60% kobiet i które dokonały czegoś wyjątkowego w ub. roku.
Już teraz można kupić bilet na galę Top Woman in Real Estate w specjalnej cenie first minute na stronie www.topwoman2019.evenea.pl .

źródło i zdjęcia: Top Woman in Real Estate

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.