Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Twórz lepszą jakość życia i biznesu. Jaki jest Twój Personal Code?

Powstaje cykl spotkań Personal Code dla kobiet, które cenią sobie jakość życia, chcą inspirować, poznawać i nie boją się ciężko pracować na swój sukces.
Pierwsze bezpłatne spotkanie odbędzie się 3 sierpnia w Warszawie na ul. Mysiej 3. 
Idea Personal Code to szerokie spojrzenie na budowanie marki osobistej: od A do Z, w świecie realnym i wirtualnym, to dążenie do skutecznego funkcjonowania w biznesie w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.
Sierpniowe spotkanie ma być krokiem do zbudowania platformy wymiany doświadczeń, inspiracji i wiedzy dla kobiet, które cenią szeroko rozumianą jakość życia i biznesu. Zgodnie z życiowym credo Agnieszki Plencler, pomysłodawczyni i organizatorki spotkania „jakość jest najważniejsza, dzięki niej życie smakuje lepiej”.
Zapraszam kobiety, które nie boją się ciężko pracować na swój sukces, które mają odwagę poznawania siebie i bycia sobą, bycia kobiecą, bo przecież nie jest też nam obojętne co i jak robimy, jak się czujemy i jak wyglądamy.  Musimy przede wszystkim same wiedzieć czego chcemy, odważnie patrząc w przyszłość – mówi Agnieszka Plencler – Spotkania będą profilowane głównie z myślą o kobietach, jednak wychodząc na przeciw zgłaszanemu zainteresowaniu ze strony mężczyzn,  zorganizuję także przestrzeń, w której pokażemy jakość w męskim wydaniu – dodaje.
Agnieszka Plencler – psycholog, z doświadczeniem zdobytym w agencjach badawczych i marketingu. Pracowała między innymi  z prof. Dominiką Maison i prof. Rafalem Ohme. Współtworzyła sukcesy Grupy PKP w latach 2013-2015 oraz marki LOT w latach 2015- 2016. Aktualnie wraz z Piotrem Grządzielem buduje marki osobiste w ramach Top Personal Branding.
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.