Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Uważność w komunikacji marki osobistej w socjal mediach – to temat IV spotkania Personal code

W piątek 30 listopada (andrzejki 😉 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Personal Code, by razem budować lepszą jakość życia i biznesu. Tematem przewodnim IV  już spotkania będzie Uważność w komunikacji marki osobistej w social mediach.

Będziemy mówić o uważności w naszej komunikacji na LinkedIn, Facebooku i Instagramie. Zatem spotkanie kierujemy przede wszystkim do kobiet stawiających na Jakość, budujących lub chcących świadomie budować swoją markę osobistą. Jak zawsze będzie tez coś dla ducha- uważność w kontekście naszego ciała i ducha – Agnieszka Plencler, inicjatorka i organizator. Psycholog z doświadczeniem po stronie agencji badawczych i marketingu.  Z zamiłowania stylistka chcąca wyzwolić kobiety ze sztywnych ram dress code. Uczyła się od najlepszych: prof. Rafała Ohme i prof. Dominiki Maison. Scaliła dwa obszary, które ją fascynują: marketing i psychologię. Pomaga klientom w holistycznym budowaniu marek osobistych- Personal Code, by osiągali wyznaczone cele biznesowe i czerpali więcej przyjemności z każdego dnia. Pomaga także w lepszym wyrażaniu siebie poprzez wygląd zewnętrzny i styl, do którego w procesie personal brandingowym naturalnie można dojść. Filozofię często w Polsce powielaną ,,jakoś to będzie” zamienia na Jakość to będzie.

Swoją  wiedzą podzielą się również:

Katarzyna Lorkowska -psycholog, trener, pedagog tańca, choreograf, performerka z ponad 15-letnim doświadczeniem na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Dyrektor Organizacyjny i Menedżer Projektów festiwali tanecznych oraz muzycznych, Organizatorka eventów i wydarzeń kulturalnych. Współzałożycielka Fundacji „Groove of Life” zajmującej się promowaniem właściwych postaw psychologicznych i społecznych poprzez różne formy edukacji artystycznej.

Ewelina Babiarz- założycielka agencji mediowej Light M, Instagramerka (#thebeautynobeast). Zapewnia wsparcie marketingowe małym i średnim przedsiębiorcom, którzy skutecznie posuwają się naprzód rozwijając działania marketingowe. Swoje doświadczenie zdobyła we współpracy z firmami działającymi na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Poza działaniami marketingowymi: artystka i miłośniczka piękna w różnych jego wymiarach – ludzi, kultury, sztuki i muzyki.

Dlaczego warto przyjść i być z nami:

– zdobędziesz wiedzę i doświadczenie w zakresie świadomego budowania marki osobistej

– zyskasz inspiracje do działania na najważniejszych portlalach społecznościowych:   LinkedIn, Facebook, Instagram

– zyskasz nowe kontakty ,,na kawę” i nie tylko

-spędzisz czas w inspirującym miejscu – Galeria Xanadu

Partnerami akcji są: Be Raw by Ewa Chodakowska, Derminka Salon&SPA

Innovation Women partnerem medialnym wydarzenia. Zapraszamy!!!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.