Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Charakteryzatorka, wizażystka a może artystka

Dziś, prezentujemy na naszej stronie wizażystkę i charakteryzatorką z wieloletnim doświadczeniem – Sylwię Żmijewską. Niezwykle zdolną i wszechstronną młodą kobietę, artystkę, która pracuje przy produkcjach telewizyjnych, teatralnych, sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz z indywidualnymi klientkami.  

Prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu makijażu i charakteryzacji. Wykonuje bodypainting dla dzieci na imprezach okolicznościowych. Ukończyła Międzynarodową Szkołę Charakteryzacji i Wizażu im. Ewy Dziewulskiej w 2009 roku oraz liczne kursy makijażu, w tym: telewizyjnego, fotograficznego i stylizacji ubioru. Wykonuje bardzo trwałe makijaże ślubne, wieczorowe, które utrzymują się do 36h. Pracuje na profesjonalnych kosmetykach t.j. Kryolan, Ben Nye, Mac, Grimas. Pani Sylwia dla naszych Czytelniczek, w związku ze zbliżającym się Halloween, proponuje ofertę specjalną. Co oznacza Halloween?  To zwyczaj związany z maskaradą obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Tego dnia dzieci i dorośli przebierają się za potwory, takie jak wampiry, duchy czy czarownice. Dorośli urządzają pochody przez ulice miast. Motywem obchodów są duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty itp.  Według jednej z teorii Halloween wywodzi się z obchodzonego w Europie północnej święta z okazji końca jesieni a początku zimy, znanego na terenach irlandzkich jako „koniec lata”, walijskich jako „wieczór zimowy”, anglosaskich jako „krwawy miesiąc” nordyckich jako „zimowe noce”.

Zapraszamy do naszej charakteryzatorki Sylwii, www.zmijewska.iportfolio.pl

 

 

 

 

 

 

zdjęcia : własność Sylwia Żmijewska

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.