Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Estetyka na miarę XXI wieku. Holistyczne podejście do odmładzania.

W dzisiejszych czasach dbanie o siebie i zachowanie młodego wyglądu to nie tylko medycyna estetyczna, ale szereg działań zapobiegających przedwczesnemu starzeniu i chorobom cywilizacyjnym tj.: zawał serca, udar mózgu, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, czy choroba Alzheimera i nowotwory.

To dzięki edukacji Anti Aging pod kierunkiem Tierrego Hertoghe’a, kładę duży nacisk na profilaktykę chorób i leczenie różnych dolegliwości związanych ze zdrowiem oraz wiekiem tak, aby spowolnić proces starzenia organizmu. Działamy również w obszarze ginekologii estetycznej, dermatologii, endokrynologii, trychologii, kosmetologii i dietetyki. Oferujemy bogaty program badań z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej tj.:

  • Nowoczesne testy nutrigenetyczne Genodiet iGenesis, na podstawie których układamy spersonalizowaną dietę, program suplementacyjny i zalecenia treningowe oparte na badaniu DNA. Dzięki temu pacjent może szybko i skutecznie uzyskać wymarzoną sylwetkę, mieć więcej energii i dobre samopoczucie oraz ustrzec się przed chorobami cywilizacyjnymi tj.: otyłością, cukrzycą, chorobami sercowo-naczyniowymi i nowotworowymi!
  • Omega Test – analiza poziomu kwasów tłuszczowych we krwi jest narzędziem, które pozwala na modyfikację diety i/lub suplementacji pod kątem spożycia tłuszczów, w szczególności kwasów omega- 3 i 6, których proporcje świadczą o poziomie przewlekłego stanu zapalnego w organizmie.
  • Testy nadwrażliwości i nietolerancji pokarmowej: MRT i FoodScreen identyfikują pokarmy, składniki leków oraz dodatki do żywności, które wywołują w organizmie niepożądane objawy i złe samopoczucie, a w efekcie zwiększają ryzyko chorób autoimmunologicznych i przewlekłych. 
  • Badania flory jelitowej MicroFlora Scan to ocena ekosystemu jelitowego na podstawie próbki kału. W oparciu o wyniki badania i dolegliwości pacjenta opracowujemy indywidualny program suplementacji probiotycznej i prebiotycznej oraz ewentualne zalecenia żywieniowe poprawiające stan mikroflory jelitowej.
  • Badanie profilu kwasów organicznych w moczu (OAP) to innowacyjne na polskim rynku badanie, które ocenia nieprawidłowości w metabolizmie komórkowym organizmu. Określa, czy organizm jest zanieczyszczony toksynami środowiskowymi oraz wskazuje ewentualne niedobory składników, takich jak witaminy, minerały czy kofaktory. 
  • Zlecam również podstawowe badania laboratoryjne, hormonalne i przeprowadzam wywiad endokrynologiczny. Na podstawie wyników badań można określić całościowy stan zdrowia pacjenta, przygotować indywidualny i kompleksowy program odmładzania oraz zalecić zmianę nawyków. Dzięki powyższym działaniom pacjent nie tylko wygląda, ale i czuje się dobrze, ma więcej energii, zyskuje na pewności siebie. To również profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych.

Nie czekaj na choroby, myśl o swoim zdrowiu już dzisiaj!

Dr n. med. Beata Dethloff doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia oraz lekarzem medycyny estetycznej. Absolwentką Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod kierownictwem dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej. Twórczynią marki nowoczesnych klinik medycyny estetycznej i anti-aging Dr Beata Dethloff, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, endokrynologii, kosmetologii i SPA, trychologii, dietetyki oraz testów nutrigenetycznych i pokarmowych.

Dr Beata Dethloff

Warszawa ul. Nowogrodzka 21

Konstancin-Jeziorna (CH Stara Papiernia, 1p.) al. Wojska Polskiego 3 
tel. 791010000
klinika@drbeatadethloff.pl

Źródło: materiały Dr Beata Dethloff

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.