Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Genetyczne odmładzanie skóry -BBL

BBL to jedyna na świecie metoda genetycznego odmładzania skóry. To pierwsze urządzenie, które powoduje produkcję komórek skóry z nawet o 10 lat młodszym DNA.

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych dowodzą, że terapia może przywrócić ekspresję genu starej ludzkiej skóry do stanu, kiedy była dużo młodsza. Po zabiegach skóra uzyskuje jednolity koloryt, znaczne napięcie, a pory wyraźnie się zwężają, co przywraca jej młodzieńczy wygląd. Wystarczy jeden zabieg 3-4 miesiące, aby odmłodzić skórę i opóźnić proces jej starzenia na długie lata.

Fototerapia BBL w większości przypadków nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu występuje delikatny obrzęk i zaczerwienienie skóry do ok. 2 – 3 dni. Efekty zależą od typu dolegliwości jakie są leczone, ilości zabiegów i obszaru.

Umów się na wizytę tel. 791 010 000. Dr Beata Dethloff WARSZAWA ul. Nowogrodzka 21 KONSTANCIN-JEZIORNA, al. Wojska Polskiego 3 www.drbeatadethloff.pl

Dr Beata Dethloff WARSZAWA ul. Nowogrodzka 21 KONSTANCIN-JEZIORNA, al. Wojska Polskiego 3 www.drbeatadethloff.

Źródło/ materiał: Dr Beata Dethloff

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.