Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

III edycja konkursu Top Woman in Real Estate.

22 stycznia 2020r rozpoczyna się III edycja konkursu Top Woman in Real Estate. Partnerem strategicznym konkursu i gali po raz trzeci została firma Hillwood Polska.

Zdecydowaliśmy się wspierać tę świetną inicjatywę zarówno ze względu na wyjątkowy cel, jakim jest nagradzanie najbardziej wyróżniających się kobiet w branży nieruchomości, ale też z uwagi na możliwości budowania relacji biznesowych w doskonałej atmosferze, jaka towarzyszy temu wydarzeniu. – komentuje Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.

Prezentacja filmowa wszystkich działań:

Konkurs przeznaczony jest dla kobiet działających w branży nieruchomości i budownictwa, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali Top Woman in Real Estate, która odbędzie się 21 maja w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Tylko do końca stycznia można nabyć bilety na galę w promocyjnej cenie!

W tym roku Panie będą mogły startować aż w 14 kategoriach.

 • Architecture & design
 • Asset & property management
 • Banking & finance
 • Business development
 • Commercial sales
 • Green building & sustainability
 • HR & employer branding
 • Innovation & technology
 • Legal advisory services
 • Marketing & PR
 • Project management
 • Residential sales
 • Tax advisory services
 • Top management

Do zupełnie nowych kategorii konkursu należą w tym roku: Banking & finance, Legal advisory services oraz Tax advisory services. Dodatkowo, w kategoriach specjalnych wyłoniony zostanie najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety oraz osobowość roku.

Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybierze do pięciu najlepszych kandydatek w każdej kategorii. Następnie, głosowaniem internautów wyłoniona zostanie spośród nich Top Woman in Real Estate 2020.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas gali, która odbędzie się
21 maja 2020 roku w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Organizator zaprasza zarówno do zgłoszeń: https://www.topwoman.pl/konkurs/, jak i do zakupu biletów na galę – do końca stycznia w promocyjnej cenie: https://evenea.pl/event/topwomaninrealestate2020

Rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń: 22.01.2020 r.

Zamknięcie przyjmowania zgłoszeń: 22.03.2020 r.

Wśród tegorocznych członków jury znajdują się między innymi: Monika Rajska-Wolińska – Colliers International Poland, Yann Gontard – Sodexo, Hadley Dean – EPP, Jolanta Nowakowska-Zimoch – Greenberg Traurig Grzesiak, Nicklas Lindberg – Echo Investment, Monika Dębska-Pastakia – Knight Frank, Karolina Kaim – Tacit Investment, Kinga Nowakowska – Capital Park, Hubert Michalak – Hillwood, Robert Dobrzycki – Panattoni Europe, Katarzyna Zawodna-Bijoch – Skanska Property Poland.

Partnerami III edycji konkursu Top Woman in Real Estate dotychczas zostali:

Partner Strategiczny – Hillwood Polska,

Partnerzy kategorii – Ceetrus, Vistra, Capital Park,

Partnerzy – CFE Polska, EPP Poland,

Partnerzy wspierający – PLGBC, Pro Progressio, WIREP, SARP, PZFD, RICS, Ladies First,

Patroni medialni – Forbes Women, Real Estate Manager, Europa Property, E-biurowce, Outsourcing & More, ReNews.pl, Outsourcing Portal, Sztuka Architektury, Warsaw Business Journal, The City, Innovation Women, Property Journal, Investor Real Estate Expert.

Źródło: Top Woman in real Estate

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.