Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Jak zmniejszyć rozszerzone pory i ujędrnić skórę?

Chciałabyś zmniejszyć rozszerzone pory, cieszyć się gładką i piękną cerą? Wiele kobiet boryka się z rozszerzonymi porami, czy to w skutek palenia, niewłaściwej pielęgnacji, starzenia się czy nadmiernego opalania. Jakie zabiegi rekomendują gabinety estetyczne? – zapytaliśmy dr n. med. Beatę Dethloff.

Co Pani Doktor poleca na rozszerzone pory?
Skutecznym i bezpiecznym zabiegiem obkurczającym pory oraz gruczoły łojowe jest radiofrekwencja mikroigłowa, którą można stosować przez cały rok! Radiofrekwencja mikroigłowa ma wiele zastosowań i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród moich pacjentów, ponieważ ujędrnia skórę, zmniejsza zasinienia i obrzęki pod oczami, liftinguje powieki, poprawia napięcie skóry czoła, liftinguje policzki, zmniejsza zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podnosi kontur twarzy, napręża skórę szyi oraz minimalizuje ilość i głębokość zmarszczek. Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt pięknie wyrównany.

Jak wygląda zabieg RF z igłami?

Obszar zabiegowy jest nakłuwany w podciśnieniu mikroigłami od 0,5 – 3 mm. Fala radiowa przesyłana za pomocą igieł w głąb skóry podgrzewa ją równomiernie. Dzięki temu ujędrnia skórę, liftinguje i obkurcza pory. Zabieg można stosować na twarz i ciało, bez znieczulenia. Podczas zabiegu pacjent odczuwa ciepło w obszarze zabiegowym. W zależności od kondycji skóry zabieg warto zrobić min. 2 razy w roku. Zabiegi wykonujemy urządzeniami najnowszej generacji aparatury CoaXMED i FusioMED włoskiej firmy BIOTEC ITALIA.

Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych. Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia oraz absolwentką Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti Aging oraz Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a.

Dla czytelniczek www.innovationwomen.pl specjalne rabaty.
Tylko do końca października. Zadzwoń i umów się!

www.drbeatadethloff.pl

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.