Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Innovationswomen.pl jest witryną skierowaną głównie do przedsiębiorczych kobiet, zajmujących się różnymi dziedzinami biznesu, nowoczesnymi technologiami, medycyną, modą itp. Na łamach Innovationswomen.pl prezentujemy dokonania kobiet w swoich branżach, ich sukcesy, czasem trudne drogi. Piszemy także o najnowszych trendach, kobiecych pasjach, ciekawych wydarzeniach, gdzie warto być. Nasze działania mają na celu stworzenie społeczności wzajemnie inspirujących i wspierających się kobiet.

Co nas wyróżnia?

  • profesjonalizm, skuteczność, rzetelność i kreatywność w działaniu
  • doświadczenie i wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług
  • zapewniamy wiarygodność i wysoki poziom merytoryczny w redagowaniu informacji

Aneta Pyrzanowska

Pasjonatka branży komunikacji i public relations. Ukończyła Sorbonę na wydziale Literatury współczesnej jako magister ze specjalizacją komunikacji i technik audiowizualnych oraz podyplomowe studia menadżerskie – Komunikacja Przedsiębiorstw i Instytucji na Uniwersytecie Marne-la-Vallee (Francja).

Karierę zaczynała jeszcze podczas studiów w agencjach public relations, a następnie w biurze prasowym Wydawnictwa Flammarion i Ambasady RP w Paryżu.
Po powrocie do Polski realizowała projekty reklamowe dla międzynarodowych koncernów przemysłowych w agencji reklamowej Publicis. Współtworzyła kampanie promocyjno-informacyjne dla projektu edukacyjnego „Dziewczyny w nowych technologiach” oraz organizowała międzynarodowe konferencje dla regulatora rynku telekomunikacyjnego.

W latach 2013-2017 jako kierownik sekcji komunikacji społecznej i rzecznik prasowy Politechniki Warszawskiej tworzyła strategię informacyjną i kreowała wizerunek uczelni w mediach.

Twórczyni koncepcji rozwoju działalności wydawnictwa Liderzy Innowacyjności i portalu www.liderzyinnowacyjnosci.pl. Posiada kompleksowe doświadczenie w planowaniu działań PR, organizacji eventów, obsłudze kampanii reklamowych oraz współpracy z mediami.

Lidia Pogorzelska

Kreatywny i doświadczony manager, pomysłodawczyni i współtwórczyni koncepcji rozwoju działalności strony www reakcji Liderów Innowcyjności. Ukończyła Wydział filozoficzno-historycznego na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe z zakresu Audytu i kontroli w przedsiębiorstwie. na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

W latach 2013 – 2016 uczestniczyła w pracach Polskiego Komitetu ds. UNESCO z ramienia polskiego regulatora zajmując się tematem – Internet Rzeczy. Przez 5 lat prowadziła projekt Kobiety w nowych technologiach, którego celem było pozyskanie najzdolniejszych studentek dla największych na polskim rynku firm krajowych i międzynarodowymi z branży ICT.

Przez ostanie lata pracując jako menager zespołu, odpowiadała za działania wizerunkowe i promocyjne instytucji. Organizowała wydarzenia krajowe 
i międzynarodowe.

Jako dyrektor Redakcji Liderów Innowacyjności opracowywała koncepcje portalu, planowała działania marketingowe oraz wdrażała strategie promocji. Zajmowała się popularyzowaniem innowacyjnych rozwiązań w różnych sektorach gospodarki na łamach portalu oraz magazynu Liderzy Innowacyjności, dodatku będącego integralną częścią Dziennika Gazety Prawnej.

W swej pracy kieruje się słowami (Steve Jobs) Innowacja rozróżnia lidera od naśladowcy.