Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Oferta specjalna dla uczestniczek Top Woman in Real Estate.

Wszystkim uczestniczkom Gali Top Woman in Real Estate oraz partnerom organizatorzy wydarzenia serdecznie dziękują za obecność . Specjalnie dla Państwa w klinikach Dr Beata Dethloff na hasło TOP WOMAN można zgłosić się na bezpłatną konsultację. Otrzymacie Państwo także zniżkę  na wybrany zabieg z zakresu medycyny estetycznej! Zapraszamy!

Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych. Kliniki mieszczą się w ścisłym centrum Warszawy oraz w klimatycznych wnętrzach Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie.

Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia i absolwentką Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

 www.drbeatadethloff.pl

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.