Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Pierwsze spotkanie klubu Top Woman w Trójmieście, pełen sukces.

4 października 2018 do Trójmiasta zawitał Klub Top Woman in Real Estate. Spotkanie odbyło się w Kinie Helios w Forum Gdańsk i było to pierwsze z 6 spotkań, które odbędą się do kwietnia we wszystkich największych miastach w Polsce.

Na wydarzeniu pojawiło się blisko 80 pań z branży nieruchomości i budownictwa, pracujących na Pomorzu. Tematem przewodnim był „Głos Kobiety Sukcesu”, a warsztaty poprowadził Matteo Mazzucca – trener wokalny, który szkolił się w Los Angeles i we Włoszech.

Jednak największą wartością spotkania był networking w gronie osób działających w branży nieruchomości i branżach pokrewnych, więc tematów do rozmów i nawiązywania relacji biznesowych było sporo.  To ważne, bo całe wydarzenie w swojej idei nawiązuje do konkursu Top Woman in Real Estate, który ma na celu promowanie kobiet w biznesie i pomaganie im w osiąganiu jeszcze lepszych efektów w pracy. „Wyjątkowa atmosfera naszych spotkań wynika z faktu adresowania wydarzenia do kobiet. To panie na wysokich stanowiskach, które bez barier i uprzedzeń dzielą się swoją wiedzą i pasjami. Takie spotkania czasem są początkiem współpracy zawodowej, a czasem po prostu koleżeńskiej znajomości. Na tym najbardziej nam zależy – rozwoju prawdziwych relacji” – mówi Krystyna Swojak Pomysłodawczyni i Organizator konkursu Top Woman in Real Estate.  W ubiegłej edycji konkursu Top Woman i Real Estate osobą z Pomorza, która znalazła się w gronie laureatek była Agnieszka Kamińska Prezes Agis Management. Podczas spotkania Pani Agnieszka opowiedziała o swoich doświadczeniach biznesowych, o odnajdywaniu się w męskim świecie nieruchomości oraz o tym co dało jej wzięcie udziału w Konkursie Top Woman in Real Estate.

Warsztaty wokalne i networking

Ciekawostką warsztatów prowadzonych przez Matteo Mazzucca był tzw. daltonizm wokalny oraz prezentacja 3 głosów Doskonałego Mówcy. Uczestniczki nauczyły się jak wzmocnić swój głos, by wzbudzać zaufanie i jakich głosów unikać by być bardziej skutecznym mówcą. Po części oficjalnej odbył się koktajl i moderowany biznes mikser, dzięki temu wszystkie uczestniczki miały szansę na poznanie większej liczby osób z branży.  Na zakończenie na wszystkich czekały prezenty od partnerów m.in. vouchery na zabiegi kosmetyczne w SPA, zaproszenia do kina Helios i do Pizzy Hut. Dziękujemy wszystkim za obecność oraz gratulujemy wygranych.

O KLUBIE TOP WOMAN IN REAL ESTATE:

Są to bezpłatne spotkania inspiracyjne dla wszystkich pań pracujących w branży nieruchomości i budownictwa oraz w branżach bezpośrednio z nimi powiązanych. Spotkania odbywają się od października 2018 do kwietnia 2019 we wszystkich największych miastach w Polsce.

Cel wydarzeń: Spotkanie integrujące kobiety pracujące w branży nieruchomości w poszczególnych regionach: budowanie społeczności kobiet w Klubie Top Woman in Real Estate, budowanie relacji biznesowych, spotkanie inspiracyjne – spotkanie z ciekawą osobą lub coachem, spotkanie z laureatkami konkursu Top Woman in Real Estate, promocja w branży konkursu pań i firm, które wygrały w konkursie Top Woman in Real Estate.

Charakter spotkania:

Część merytoryczna w formie wykładu, panel dyskusyjny z laureatkami konkursu, następnie moderowany biznes mikser oraz bankiet. Organizacja na najwyższym poziomie.

Grupa docelowa:

Panie działające w całej branży nieruchomości w danym regionie, zajmujące średnie i wyższe stanowiska w firmach, ok. 80-100 osób.

Terminy kolejnych spotkań:

04.10.2018 – Gdańsk

listopad 2018 – Kraków

listopad/grudzień 2018 – Warszawa

styczeń 2019 – Wrocław

luty/marzec 2019 – Poznań

kwiecień 2019 – Łódź

Partnerzy spotaknia: Partner Strategiczny: Forum Gdańsk

Partner Wspierający: Agis Nieruchomości

Partner Honorowy: Stowarzyszenie Woman in Real Estate Poland

Partner Merytoryczny: PZFD

Źródło: Top Woman

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.