Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Podaruj sobie wyjątkowy czas, który poświęcisz na celebrowanie kobiecości

Każdy nosi w sobie piękno, wystarczy je tylko wydobyć

https://drbeatadethloff.pl/produkt/voucher-dzien-kobiet/

Czy kupić prezent na Dzień Kobiet i co kupić? Do lamusa odchodzą upominki, które przypominają kiczowate gadżety. Tego dnia Panie najchętniej zrelaksowałyby się, choć… niekoniecznie w męskim gronie.
O Dniu Kobiet najczęściej pamięta partner, ojciec i brat, a praktycznie w ogóle inne kobiety.

Dla Pań, Dzień kobiet to dzień, w którym mogą poczuć się wyjątkowo, gdzieś wyjść i miło spędzić czas. Dla niektórych jest ważne, że jest to święto doceniające kobiety i że otrzymają niespodziankę . W ramach okazjonalnych prezentów oprócz standardowego kwiatka, Panie lubią być pozytywnie zaskakiwane miłymi niespodziankami. Upominki w formie przeżyć zyskują coraz większą sympatię Polek, a panom pozwalają wykazać się kreatywnością.

Dlatego warto wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i kupić oryginalny prezent, którym jest np. Voucher podarunkowy w Klinikach Dr. Beata Dethloff. Z okazji Dnia Kobiet Kliniki Dr Beaty oferują Voucher podarunkowy dla żony, przyjaciółki, matki lub innej osoby. Voucher może być wykorzystany na dowolny zabieg estetyczny lub kosmetyczny w klinikach w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie. Na bezpłatnej konsultacji eksperci pomogą wybrać odpowiedni zabieg.

Istnieje możliwość zakupu online: https://drbeatadethloff.pl/produkt/voucher-dzien-kobiet/ lub osobiście w klinikach Dr Beata Dethloff:

Klinika Warszawa, ul. Nowogrodzka 21, Klinika Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3 (CH Stara Papiernia, 1p.)
tel. 791010000
klinika@drbeatadethloff.pl

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.