Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 br. obowiązują przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku 
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [dalej „RODO”]. Stosując się do ww. przepisów (zaleceń dyrektywy RODO, chcemy zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danych i korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności  dziennikarskiej i promocyjnej w szczególności do kontaktów medialnych. Nie udostępniamy i nie sprzedajemy Państwa danych żadnym innym podmiotom gospodarczym. Zależy nam, aby zasady, którymi kierujemy się w powyższej kwestii były dla Państwa jasne i zrozumiałe, stąd w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

prosimy o zapoznanie się z najnowszą wersją polityki prywatności, w której znajdą Państwo informacje o tym co nowe przepisy zmieniają, co się dzieje z Państwa danymi osobowymi, w jaki sposób są chronione oraz o prawach osób, których dane osobowe są przetwarzane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Redakcja Innovation Women z siedzibą w Warszawie ul. Tomcia Palucha 29. Z Administratorem można skontaktować się pod następującym adresem e-mail: innovationwomen.redakcja@gmail.com .