Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

REAL ESTATE TALKS KRAKÓW – II SPOTKANIE INSPIRACYJNO-NETWORKINGOWE DLA BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

7 lutego w Krakowie, w Office Innovation Centre należącym do Nowy Styl Group, o godz. 16.30 odbyło się drugie spotkanie z cyklu Real Estate Talks. Było ono także okazją do poinformowania o zasadach i etapach kolejnej edycji konkursu Top Woman in Real Estate.

Real Estate Talks to bezpłatne spotkania networkingowe dla branży nieruchomości i budownictwa oraz branż z nimi związanych. Może w nich wziąć udział każdy, kto zarejestruje się wcześniej na stronie wydarzenia. Każde ze spotkań składa się z jednego ciekawego bloku tematycznego oraz biznes miksera, gdzie osoby biorące udział w wydarzeniu mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i nawiązywać nowe kontakty oraz relacje biznesowe.

„Obserwuję inicjatywę Top Woman in Real Estate od samego początku i trzymam kciuki za sukces i rozwój tego przedsięwzięcia. Bardzo innowacyjny pomysł, który pozwala wyróżnić kobiety w branży real estate za ich sukcesy. A naprawdę jest za co, bo jest bardzo dużo wspaniałych kobiet w naszej branży. Spotkanie Real Estate Talks w Krakowie doskonały pomysł na połączenie: relacji, biznesu i networkingu. Wydawałoby się, że to takie oczywiste i proste, ale patrząc na wiele spotkań tego typu, biznes mikserów, gali, konferencji, targów poza relacjami, które każdy z nas ma, niewiele korzystamy na co dzień z idei networkingu. Myślę, że wszyscy, którzy byli w Krakowie dzięki temu spotkaniu, będą mogli korzystać teraz więcej, i więcej, ja na pewno” – powiedział Robert Gietko, Właściel w firmie IMAGINE Tenant Representation.

Temat spotkania dotyczył relacji i kontaktów. Jest to kwestia bardzo oczywista z punktu widzenia pracy zawodowej i nie tylko, ale okazuje się, że w czasach, gdzie różne narzędzia social media zawładnęły społeczeństwem, klasyczny networking staje się nauką, której warto się przyjrzeć z bliska. To był temat przewodni całego spotkania i dzięki wykładowi i warsztatom  trenera networkingu Artura Sojki, został bardziej „oswojony” przez uczestników spotkania. I choć początek spotkania wyglądał bardziej jak pierwszy dzień w szkole to koniec można śmiało porównać do zakończenia roku szkolnego. Na spotkanie przybyło blisko 60 osób. Zainicjowało wiele ciekawych dyskusji, a ostatnie osoby opuszczały miejsce wydarzenia po godzinie 21-ej,

„Bardzo się cieszę, że mogliśmy być partnerem wydarzenia REAL ESTATE TALKS, które powinno na stałe zagościć w kalendarium spotkań organizowanych dla branży nieruchomości w Krakowie” – podsumowała pani Jadwiga Wiśniowska, Prezes MIX GROUP.

Kolejne wydarzenia Real Estate Talks odbędą się we wszystkich największych miastach w Polsce w następujących miejscach i terminach:

  • marzec 2019 – Wrocław
  • marzec 2019 – Poznań
  • kwiecień 2019 – Łódź
  • czerwiec 2019 – Warszawa – spotkanie z laureatkami Top Woman 2019
  • wrzesień 2019- Gdańsk
  • koniec listopada 2019 – Warszawa

O wydarzeniach będziemy informować na stronie https://www.topwoman.pl/real-estate-talks/ oraz w mediach społecznościowych.

Wieczór był także okazją do przekazania informacji o kolejnej edycji i kategoriach konkursu Top Woman in Real Estate. Możliwość przesyłania zgłoszeń została uruchomiona 15 stycznia 2019 i potrwa do 25 lutego.

W edycji 2019 dodane zostało kilka nowych kategorii w tym: PR & Marketing, Consulting & Law, Asset & Property Management, Banking & Finance, Engineering oraz Best Team dla zespołów zarządzanych przez panie, w których składzie jest co najmniej 60% kobiet  i które dokonały czegoś wyjątkowego w ub. roku.

Już teraz można kupić bilet na galę Top Woman in Real Estate w specjalnej cenie first minute: https://topwoman2019.evenea.pl

Źródło: Top Woman in Real Estate

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.