Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Real Estate Talks w Łodzi 04.04.2019 godz.16.00!!!

Już w najbliższym tygodniu Top Woman in Real Estate będzie gościć w Łodzi ze spotkaniem inspiracyjno-networkingowe Real Estate Talks dla całej branży nieruchomości, budownictwa i branż pokrewnych

Gdzie i kiedy? 4 kwietnia 2019, Textorial Park, ul. Fabryczna 17,90-344 Łódź, godz. 16.00

Dla kogo?Dla wszystkich Pań i Panów z branży nieruchomości, budownictwa oraz branż z nimi związanych

Po co?– Budowanie relacji biznesowych – Spotkanie integrujące osoby pracujące w branży nieruchomości w poszczególnych regionach

– Spotkanie inspiracyjne – warsztaty dotyczące technik networkingowych

– Promocja osób pracujących w branży nieruchomości – w tym laureatek konkursu Top Woman in Real Estate

Charakter spotkania:

Część merytoryczna w formie wykładu i warsztatów, następnie moderowany biznes mikser oraz bankiet.

Organizacja na najwyższym poziomie.

Temat wystąpienia:„Ludzie nie są ważni …”

o czym będzie? O tym jak skorzystać z największego naszego potencjału, który najczęściej nie jest przez nas ani doceniany, ani nawet zauważany, czyli o potencjale sieci kontaktów.

Jak i po co budować sieć kontaktów. Kogo do niej zapraszać. Jak nią zarządzać. Jak dzięki niej odnosić sukcesy. Warsztaty umiejętności networkingowych pokażą nam i nauczą nas jak korzystać z narzędzi potrzebnych do budowania sieci kontaktów. Dowiemy się jak w komfortowy sposób wychodzić ze swojej sieci komfortu. A przy okazji poznamy się ze sobą w bardzo przyjemnej atmosferze.

Kto wystąpi?Warsztaty poprowadzi-Artur Sójka

trener Artur Sójka

Praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Zajmuje się również tematyką komunikacji i wystąpień publicznych. W latach 2008-2016 prowadził jako trener wewnętrzny wiele szkoleń z zakresu pozyskiwania klientów za pomocą networkingu i rekomendacji dla klientów międzynarodowej korporacji. Wielokrotnie moderował sesje networkingowe podczas eventów m.in. dla klientów IBM Polska. Prowadził integracyjne warsztaty networkingowe m.in. dla absolwentów studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego, absolwentów Uczelni Łazarskiego, na zlecenie firmy CCC, dla Nowy Styl Group, Nationale Nederlanden. W drugiej połowie 2016 roku przeszkolił z tematyki obrony ceny na zlecenie firmy Comp S.A. ponad 1000 dystrybutorów urządzeń fiskalnych marki Novitus.

Więcej o Arturze: https://artursojka.pl

Program spotkania: na stronie : http://www.topwoman.pl

Źródło: matriał i zdjęcia Top Woman in Real Estate

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.