Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Real Estate Talks w Poznaniu – zapisz się na wydarzenie!

Spotkania dla profesjonalistów z branży nieruchomości komercyjnych – Poznań Real Estate Talks

W imieniu organizatora http://www.topwoman.pl zapraszamy na bezpłatne spotkania inspiracyjno-networkingowe Real Estate Talks, dla całej branży nieruchomości, budownictwa i branż pokrewnych.

Już niebawem – 22 października w siedzibie TPA Polska przy ul. Młyńskiej 12 odbędzie się kolejne spotkanie inspiracyjno-networkingowe z cyklu Real Estate Talks. Wydarzenie skierowane jest do całej branży nieruchomości komercyjnych, budownictwa i branż z nimi związanych. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i wypromowania usług.

Czas trwania wydarzenia 16.30-21.00

Część merytoryczną w formie wykładu i warsztatów a następnie moderowany biznes mikser poprowadzi trener Artur Sójka. Tym razem tematem wykładu będą “Wystąpienia publiczne w biznesie” – wykład i warsztaty z autoprezentacji biznesowych – zbiór łatwych do zastosowania sposobów na profesjonalne przedstawianie siebie i swojego biznesu. Poznasz odpowiedzi na pytania czym właściwie jest wystąpienie publiczne? Czy to jedynie sytuacja w której stoimy na scenie i słucha nas kilkadziesiąt lub kilkaset osób?

A może wystąpienie publiczne to również sytuacja rozmowy z kilkoma osobami? Gdzie leży granica? Jak wiele więc razy występujemy publicznie nie zdając sobie z tego sprawy? Jak się zachować w takich sytuacjach? Jakie zasady rządzą tego typu komunikacją?

Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas prelekcji oraz warsztatów jej towarzyszących.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Pozostało już niewiele wolnych  miejsc!

Partnerzy wydarzenia: TPA Poland, Knight Frank, Miasto Poznań

Zobacz program i zarejestruj się już dziś! POZNAŃ

Partner strategiczny
Partner Merytoryczny

Kolejne spotkania będą odbywać się w następujących miejscach i terminach: – 28 października – Warszawa – spotkanie z laureatkami Top Woman 2019 oraz oficjalne ogłoszenie Programu Mentoringowego – ok 200 osób zaproszonych

o            7 listopada – Łódź

o            13 listopada – Wrocław

o            luty 2020 – Warszawa

o            marzec/kwiecień 2020 – Poznań, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk

Źródło: Top Woman in Real Estate

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.