Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Sposób na piękne piersi. Lifting bez skalpela

Są symbolem kobiecości, ale bywają też powodem kompleksów. Dlaczego tracą jędrność? Jest kilka przyczyn. Powodem zazwyczaj jest wiek, karmienie piersią, gwałtowna utrata masy ciała, brak aktywności fizycznej, czy źle dobrana bielizna lub jej brak. Jak poradzić sobie z opadającym biustem bez chirurgicznej interwencji? Oprócz codziennej pielęgnacji i masażu, warto wykonać ujędrniające i modelujące zabiegi w klinice medycyny estetycznej – twierdzi dr n. med. Beata Dethloff.

 

Lifting bez skalpela

Pacjentkom z pierwszymi oznakami starzenia i wiotkości piersi szczególnie polecam zabieg termolifting Max Deep IR – mówi dr Dethloff. Światło podczerwone powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, dzięki czemu piersi unoszą się. Różnicę czuć też
w dotyku, ponieważ skóra jest grubsza i bardziej sprężysta. Laser Max Deep IR polecam nawet w przerwie na lunch, bo jest szybki, bezinwazyjny i daje natychmiastowe efekty. Światło podczerwone stymuluje fibroblasty do namnażania, dlatego efekt narasta
w czasie.

Kształtowanie i ujędrnianie

Zabieg urządzeniem Icoone wykonywany jest techniką mechanicznego masażu leczniczego. Dzięki zastosowaniu dwóch dedykowanych głowic można wykonać przyjemny i delikatny masaż, który stymuluję tkanki do produkcji kolagenu i elastyny oraz modeluje i ujędrnia skórę piersi, szyi i dekoltu. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 10 zabiegów. Aby wzmocnić efekt można połączyć masaż Icoone z mezoterapię lub dermapenem.

Intensywna regeneracja i uniesienie

Do ujędrnienia skóry biustu idealna jest mezoterapia igłowa. W zależności stanu
i potrzeb skóry, dobieram indywidualny koktajl, w którym są składniki nawilżające, silnie regenerujące i napinające zwiotczałą skórę – dodaje dr Dethloff. Aby zrewitalizować silniej te obszary można naprzemiennie z mezoterapią zastosować dermapen. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy mikronakłuć w krótkim czasie, przez które wprowadzany jest preparat silnie ujędrniający i liftingujący skórę.  Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych. Kliniki mieszczą się w ścisłym centrum Warszawy oraz w klimatycznych wnętrzach Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie. Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia i absolwentką Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

www.drbeatadethloff.pl

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.