Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Święta w klinikach dr Beaty Dethloff wciąż trwają

Co to jest wampirzy lifting czyli mezoterapia z osocza?

Osocze bogatopłytkowe (ang. platelet rich plasma) jest autologicznym, stężonym preparatem naszych własnych płytek krwi i powiązanymi z nimi czynnikami wzrostu. Dlatego jest to absolutnie naturalny i bezpieczny zabieg.

Dzięki czynnikom wzrostu zawartym we krwi następuje pobudzenie fibroblastów do namnażania, wydzielania kolagenu, elastyny, które przebudowują skórę. Ponadto czynniki wzrostu wspomagają proces angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych dzięki którym skóra jest lepiej ukrwiona. Kolejną ważną funkcją czynników wzrostu jest aktywacja mezenchymalnych komórek macierzystych. Rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.
Osocze jest szeroko stosowane w medycynie w celu przyśpieszenia gojenia się ran.

osocze

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Osocze przeznaczone jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz pacjentów, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty. PRP daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z organizmem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

  • bruzdy i zmarszczki nosowo-wargowe
  • okolice oczu takie jak cienie pod oczami lub kurze łapki
  • rewitalizacja dekoltu, szyi i dłoni
  • wolumetria
  • usta, podbródek, czoło
  • także likwidowanie blizn po trądziku
  • łysienie typu męskiego, oraz innego pochodzenia

Kliniki medycyny estetycznej i anti-aging Dr Beaty Dethloff zlokalizowane są w Warszawie oraz Konstancinie-Jeziornie. W swej pracy wykorzystują innowacyjny sprzęt oraz technologie światowej klasy dzięki, którym medycyna estetyczna jest w stanie rozwiązać każdy problem. W szerokiej ofercie znajdują się między innymi medycyna i ginekologia estetyczna, laseroterapia, dermatologia, kosmetologia, SPA oraz trychologia i dietetyka, obejmuje testy genetyczne GENODIET i testy na nietolerancje pokarmowe MRT.

Zabieg możecie Państwo zakupić także online na stronie www.drbeatadethloff.pl z dopiskiem Innovation Women.
Źródło i zdjęcia: pochodzą od  Dr Beata Dethloff

2 komentarze
  1. Idealnie! Takiej promocji szukałem dla swojej żony która KOCHA medycynę estetyczną i zabiegi. Z racji tego, że mało się znam to po prostu jej kupię wszystkie pakiety i sobie wybierze co i jak 😉 Na pewno będzie zadowolona. Dziękuję 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published.