Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Sukces może mieć wiele twarzy

Sukces… cóż to za piękne słowo! Kto nie chciałby go osiągnąć? Ale czym tak naprawdę jest sukces? Dla każdego z nas to słowo może mieć zupełnie inne znaczenie i wymiar. Jedni łączą sukces z pieniędzmi i dobrami materialnymi, inni z karierą zawodową, a jeszcze inni ze szczęśliwym życiem rodzinnym. Czy te sukcesy są lepsze lub gorsze? Oczywiście, że nie, bo definicje słowa sukces różnią się między sobą. A jaka będzie definicja sukcesu dla wpływowej kobiety?

Przywództwo w kobiecym wydaniu

Kobiety zostały obdarzone przez naturę szczególną umiejętnością wywierania wpływu na innych. Czyż to nie my głównie zajmujemy się wychowaniem dzieci? Mamy w sobie wielką moc – jesteśmy influencerkami 🙂 !

A teraz popatrzmy na kobiety, które odniosły sukces w swoich branżach, na których chcemy się wzorować. One nie dążą do tego, aby za wszelką cenę zmieniać świat według własnych zasad. Robią swoje. Dbają w pierwszej kolejności o zmiany w swoim najbliższym otoczeniu, które zainspirowane pozytywnym działaniem będzie kolejnym krokiem wielkiej fali zmian, jak efekt domina.

Jak odnieść sukces?

Nie szukajmy sukcesu tylko w tym co robimy, ale również w tym kim jesteśmy. Postawmy na swoją prawdziwą osobowość. Bądźmy w zgodzie ze sobą, pokażmy swoje prawdziwe „ja”, wyjdźmy z narzucanych ram. Wydawałoby się – takie proste, ale jednak nie lada wyzwanie. Bo dopiero wtedy, gdy jesteśmy w pełni sobą, łatwo możemy wpływać na innych poprzez nasze wybory, nasze działania i nasze słowa.

Dla nas w innovationwomen.pl największym i najpiękniejszym sukcesem jest zadowolenie naszych Czytelniczek i Klientek. Chcemy, aby każda kobieta czuła, że ma wpływ na własne życie i decyzje, które podejmuje. Nie ma lepszych i gorszych sukcesów. Piszcie do nas o swoich doświadczeniach, sukcesach, do których dążyłyście i które udało Wam się osiągnąć: innovationwomen.redakcja@gmail.com

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.