Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Uroda – korekta nieudanego zabiegu

Z biegiem czasu usta tracą swój naturalny kwas hialuronowy, który zatrzymuję wodę, a tym samym nawilżenie w czerwieni wargowej. Wypełnienie ust kwasem hialuronowym zalecane jest osobom, które nie są zadowolone ze struktury, kształtu lub rozmiaru swoich ust.

Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej po wykonaniu zabiegu trwającego około 30 minut, można osiągnąć wymarzoną wielkość i kształt ust. Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą powiększania ust. Wstrzyknięcie bardzo cienką igłą kwasu na granicy skóry i czerwieni warg umożliwia skorygowanie kształtu ust, z kolei wprowadzając preparat w czerwień wargową uzyskuje się efekt powiększonych ust. W naszej klinice w Konstancinie-Jeziornie i Warszawie powiększanie ust i modelowania ich konturu wykonujemy także zabiegi dla osób z wadami wrodzonymi lub powypadkowymi, celem przywrócenia ich naturalnego wyglądu. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym zalecamy pacjentom, którzy nie są zadowoleni z kształtu i objętości swoich ust.

Powiększanie ust w warszawskiej klinice medycyny estetycznej dr Beaty Dethloff wykonywane jest dla pacjentów w każdym wieku, nie tylko tych, u których widać objawy starzenia. Często młode kobiety wyrażają chęć posiadania większych, pełniejszych i wymodelowanych ust. Ze względu na wrażliwość tych miejsc, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym specjalistycznym kremem. Modelowanie ust kwasem hialuronowym może być wykonywane bez względu na wiek pacjenta.

Jakie są efekty zabiegu?

  • przywrócenie naturalnych rysów twarzy
  • wypoczęte oczy
  • spłycone bruzdy nosowo-wargowe
  • usunięcie „marionetek”
  • smukły owal twarzy
  • symetria twarzy
  • pełniejsze usta
  • spłycenie zmarszczek
  • korekcja nosa

Estetyczny efekt preparatów utrzymuje się przy podaniu kwasu hialuronowego 9-12 miesięcy, przy podaniu Radiesse do 1,5 roku, efekt zabiegu Sculptra utrzymuje się do 3-4 lat. Trwałość związana jest z indywidualnymi cechami organizmu. Bardzo dobre efekty dają terapie łączone, dopasowane indywidualnie do potrzeb danej osoby np. botox, wypełniacze, peelingi, lasery.

Źródło dr. Beata Dethloff

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.