Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Wyłoniono Finalistki II edycji konkursu Top Woman in Real Estate 2019

2019

Z nadesłanych 150 zgłoszeń wyłoniono finalistki konkursu Top Woman in Real Estate 2019. Znana jest już lista nazwisk Pań, które zakwalifikowały się do finału konkursu.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zarówno tym, które znajdują się na liście jak i tym, których tam nie ma, ale miały dość odwagi, aby pokazać sobie i innym swoje osiągnięcia w biznesie, wysyłając aplikację.

Już w tym tygodniu rozpocznie się głosowanie na ostatnią kategorię w konkursie Top Woman in Real Estate – internet voting.

Jest to nagroda publiczności, wiec jeśli cenicie koleżanki z branży głosujcie!!!

Sposób głosowania oraz pełna lista wraz ze zdjęciami i opisami kandydatek znajduje się na stronie konkursu http://www.topwoman.pl.

Wszystkie Panie, które znalazły się na short liście mają teraz szansę dostać nagrodę od branży. Wkrótce zamieścimy listę do głosowania. Więcej na stronie www.topwoman.pl

Na stronie organizatora znajduje się lista osób, zespołów i firm, które zakwalifikowały się do finału konkursu w 14 kategoriach: Architecture and Design, Asset and Property Management, Business Management, Commercial Sales, CSR (Corporate Social Responsibility), Green Building and Sustainability, Green Building and Sustainability, Innovation and Technology, Marketing and PR, Project Management, Residential Sales, Residential Sales, Best Team, Pro-Women Company. Finalistki zostaną nagrodzone statuetką na Gali 24.05.2019. Pozostałe kandydatki otrzymają na scenie dyplomy i kwiaty.

Już teraz zachęcamy do rezerwacji miejsca podczas gali Top Woman in Real Estate, wszystkie szczegóły znajdują się tu: ttps://topwoman2019.evenea.pl/ 

Gala TOP WOMAN in Real Estate 2019 r. 24. 05.2019 Hotel Marriott Warszawa

To wyjątkowe wydarzenie dla całej branży nieruchomości, dla Pań i Panów. Organizator zapewnia:

  • OBECNOŚĆ NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W BRANŻY
  • UROCZYSTĄ GALĘ WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATKOM KONKURSU
  • NETWORKING PRZED I PO WRĘCZENIU NAGRÓD
  • ŚWIETNĄ ZABAWĘ DO PÓŹNEJ NOCY
  • POKAZY TAŃCA
  • CASINO Z NAGRODAMI
  • OPEN BAR I DEGUSTACJĘ WHISKY INWESTYCYJNEGO 

Bilety dostępne tylko do 16 maja!

Źródło:Top Woman in Real Estate

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.