Portal stworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach w biznesie. Piszemy o tym, co innowacyjne w dziedzinach, które nam towarzyszą w codziennym życiu.

Zrób sobie lub komuś prezent! Zgłoś siebie lub swoją koleżankę z pracy do konkursu Top Woman in Real Estate

Zrób sobie lub komuś prezent! Zgłoś siebie lub swoją koleżankę z pracy do konkursu Top Woman in Real Estate! Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu Top Woman. Zostały już tylko 2 tygodnie.

Image

Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane, a wygrana w konkursie Top Woman niech będzie podsumowaniem Waszych sukcesów. 

Pracujesz w branży nieruchomości i budownictwa? Z pasją rozwijasz swoje talenty? Pragniesz osiągać coraz większe sukcesy zawodowe, zachowując przy tym równowagę w życiu osobistym? Nie czekaj, już dziś zgłoś w jednej z 16 kategorii:- siebie,- koleżankę, szefową,- firmę,- zespół.               

Do zamknięcia zbierania zgłoszeń zostały tylko 2 tygodnie.

Uczestniczki będą oceniane w następujących kategoriach: – Architecture & design – Asset & property management – Banking & finance – Business development – Commercial sales – Green building & sustainability – HR & employer branding – Innovation & technology – Legal advisory services – Marketing & PR – Project management – Residential sales – Tax & accounting services – Top management – Best team – Pro-women company więcej na stronach organizatora https://www.topwoman.pl/konkurs/

Image

Poniżej przedstawiamy relacja ze spotkania Real Estate Talks w Katowicach, które odbyło się 3 marca 2020 roku. Było to drugie w tym roku spotkanie Real Estate Talks. W katowickim biurowcu .KTW spotkali się przedstawiciele z branży nieruchomości, budownictwa i pokrewnych. 

Podczas warsztatów networkingowych, prowadzonych przez Artura Sójkę, mogliśmy nauczyć się podstawowych technik komunikacji oraz jakie metody stosować, aby networking przynosił pożądane efekty.

Partnerami wydarzenia są:

Image

Kolejne spotkanie Real Estate Talks odbędzie się w Łodzi, więcej informacji wkrótce. 

Źródło; Top Woman in Real Estate

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.